• 0532 525 84 52 Bizi Arayın
  • Ceren Tır Parkı İçi No:2 Sancaktepe/İstanbul Adres

Hizmetlerimiz

Anasayfa Hizmetlerimiz
Takograf Satış


Sattığımız ürünler Tip onay belgelidir. yönetmeliğe uygundur .

Dijital Takograf cihazları için Orijinal takograf kağıdı ve Takograf kartuşu bulunur.

Hemen Arayın
Takograf Tamir
Servisimize gelen cihazlar gerekli test ve kontrollerden geçerek cihazda bulunan arızalar tesbit edilerek ilgili kişiye arıza tesbit raporu verilir. Yetkili veya ilgili kişiden alınan onayla tamir ve bakım işlemine başlanır. Dijital Takograf cihazlarında bazı markalar dışında tamiri yoktur. Tamir edilebilen cihazlarda ise her Takograf tamirinden sonra Kalibrasyon yenilenir. Bu işlem yönetmelik gereği mecburidir.
Hemen Arayın
Kalibrasyon
Araçların Takograf ve Km cihazlarının test cihazları ile roll-test cihazı üzerinden ölçülerek Takograf üzerine şifreleme işlemi yapılmaktadır. Tüm araçlar kalibrasyon ayarını yaptırdıktan sonra trafiğe çıkmak zorundadır. Kalibrasyonu yapılmamış araçlar muayenede Ağır Kusur olarak işlem görür. Kalibrasyon ayarı aracın gerçek hızını doğru bir şekilde göstermesini sağlar.
Hemen Arayın
Veri indirme
Araç ve sürücü kartı üzerindeki verilerin indirilmesi ve arşivlenmesi ile ilgili hizmet vermekteyiz. Araçların maksimum 90 gün sonunda, Sürücü kartlarının ise maksimum 28 gün sonunda verilerinin indirilerek arşivlenmesi gerekmektedir.
Hemen Arayın
Takograf Yedek Parça


Takograf adına aradığınız herşey Asb Takograf'ta. Takograf pili, Takograf müşiri, Takograf kağıdı ve bilimum parçalar...
Hemen Arayın
Bakım Ve Servis


Bilgi ve Tecrübelerimizi Tüm sektörle paylaşmak, Kaliteli ve sürekli bir hizmet vererek Sektördeki lider konumumuzu korumak ve başarılarımızın devamını sağlamaktır.
Hemen Arayın